Ripple (XRP) Fiyatı %40 ile Rekor Kırdı! XRP İçin Analistler Ne Diyor?

0
127
  • XRP / USD fiyatı, Ripple’nin tarihinin en büyük artışıyla fiyatlandı. XRP %40 değer kazandı.
  • Ripple grafiklere neredeyse 90 derecelik bir açıyla katıldı!
  • Ripple alıcıları için şimdi yeni hedef 0,50 direncini korumak ve 0,56’a doğru yola çıkmak.

2 Yıldan beri durgun devam eden Ripple en büyük haftalık kazancını yaparak, kripto para yatırımcılarına ben buradayım dedi.

Temel Analiz: XRP’de Yeni Akıllı Sözleşme Etkili Oldu

Analistler XRP artarken Ripple ekibi tarafından geliştirilen akıllı sözleşmeleri işaret etti. Ekip son zamanlarda yeni geliştirmeler için araştırma ve geliştirme yaptıklarını duyurmuştu. Haberlere göre Ripple ekibi ”Hooks” özelliği üzerinde duruyor.

Hooks, akıllı sözleşme işlevselliğini XRP için sunan önemli bir entegrasyon sistemi. Geliştirici ekibin başında ise Wiets Wind bulunuyor. Wind bu kodun herkes tarafından erişime açık olacağını ve herkese Hook için izin vereceklerini duyurmuştu.

Github’da kodla ilgili önemli gelişmeleri ve temel adımları paylaşan Wind, Hooks’a güveni taze tutmak için yenilikleri sürekli olarak duyuruyor.

Wind yeni güncellemelerin ve ayarlamaların gelebileceğini ve bunun akıllı sözleşme işlevi üzerine olmaya devam edeceğini dile getirdi.

Teknik Analiz: XRP Fiyatı 17 Ay Sonra Tekrar Zirveye Çıktı

XRP / USD parametresi, XRP adına tarihteki en iyi günlerden birini dün vermiş oldu. %40 değer kazanan para birimi, Haziran 2019’dan sonra rekor tazelemiş oldu. 17 Aydır durgun seyreden para birimi, yeni rekorlar için önemli bir grafik çizdi.

Grafikte görüleceği üzere artışını direkt olarak dikey yapan Ripple Kasım ayında %90’a yakın işlem gördü. Dünkü patlamayla XRP için yeni direnç noktası 0,50$ ve hedef ise 0,56$ olarak gösteriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here