Secret (SCRT) Coin Nedir? – Secret (SCRT) Nereden Alınır?

0
756

Kripto Dede, coin inceleme serisine hız kesmeden devam ediyor. Blok zinciri ekosisteminde yükselen değerlerden birisi olan hesaplama ve verilerin güvenliği üzerine üretilen projelerden birisi olan Secret bu yazının konusudur. SCRT coin nereden alınır ve nedir diye merak edilen noktaları yazı içerisinde inceliyor olacağız. Merak ettiğiniz noktaları bizlere en alt kısımdan sorabilirsiniz.

SCRT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için SCRT logosuna tıklayabilirsiniz.


SCRT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda SCRT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Secret (SCRT) Coin Nedir?

secret scrt coin nedir

Secret Network, şifreli veriler üzerinden hesaplama yapılmasına imkân sunan bir projedir. Bu proje açık kaynak bir yapıya sahip olup, Ethereum gibi projelerden hepimizin bildiği akıllı sözleşmeler üzerinden işlemler yapar. Blok zinciri yapısı ile merkeziyetsiz finans uygulamaları için önemli bir yere sahip olacaktır.

Secret Network kapsamında yapılan işlemlerde kullanılan coine SCRT ismi verilmiştir. Bu coin sadece alım ve satım işlemleri ve ödüller için değil, sisteme katılım sağlamak ve ağ üzerinde alınacak kararlarda rol almak isteyenler tarafından da kullanılmaktadır.

Projenin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Secret (SCRT) Coin Nereden Alınır?

secret scrt coin nereden alınır

SCRT satın alma işlemini Binance’e buradan kayıt olarak yapabilirsiniz.

Secret (SCRT) Coin Nasıl Çalışır?

DeFi uygulamalarından, veri paylaşımına, makine öğreniminden sağlık sektöründeki girişimlere kadar birçok noktada Secret Network kendine bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Sistemin çalışma süreci sisteme özel akıllı sözleşmelerin yazılması ile başlar. Bu sözleşmeler “Secret Contract” olarak adlandırılır.

Sözleşmelerin sisteme gönderilmesinin ardından, sisteme verilerin de girişi yapılır. Bu veriler, sözleşmeler dahilinde gerekli hesaplamaların yapılması için sistem düğümlerini kullanır. Düğümlerden çıkan sonuçlar kontrol edilerek gerekli onaylar alınır ve sonucunda da ödeme işlemi gerçekleşir. Süreç bu şekilde basit ve hızlı bir şekilde ilerler. Burada her aşamada özel güvenlik önlemleri ile verilerin hiçbir şekilde açığa çıkmaması sağlanır.

Secret (SCRT) Coin Editör Yorumu

Secret Network çok yeni coinlerden bir tanesidir. Bu aşamada fiyatlandırma için en çok dikkat edilecek nokta tabii ki hedeflerin ne olduğu ve ne kadar başarılı olacaklarıdır. Resmi siteleri, yatırımcılar ve borsalardaki fiyat davranışları incelendiğinde coinin ilk gününden yüksek olmayan bir işlem hacmi ile giriş yaptığını görüyoruz.

Yönetim tokenleri ile işlem yapılması ve coin transferleri gibi temel işlevlerin gerçekleştirildiği Secret Network için ilerleyen zamanlarda Secret Contract olarak adlandırılan özellik kullanıma açılacaktır. Bu sayede çok daha iyi yerlere gelecek olan sistemin coininin de fiyatının yükselmesi beklenmelidir. Hedeflerin 2020 yılı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor, bu sebeple önümüzdeki yıl fiyatların da ciddi seviyelerde yükselme ihtimali bulunmaktadır.

Sayfada yer alan bilgiler, siz değerli ziyaretçilerimizi SCRT coin hakkında bilgilendirmek için yazılmıştır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Secret (SCRT) coin nedir ve Secret (SCRT) nereden alınır başlıkları altında bilgiler paylaştığımız içeriğimiz ile ilgili yorumlarınızı alt kısımdaki bölümden bize iletebilirsiniz.

Secret Network Sıkça Sorulan Sorular

Secret Network ekosistemine dahil olan kuruluşlar hangileridir?

Sistemin geliştirilmesi ve devamlılığı için projeye destek veren kuruluşlardan bazıları Secret Foundation, Enigma, Chain of Secrets ve Secret Nodes’dur.

Toplam SCRT arzı ne kadar olacaktır?

SCRT arzı için net bir sayı vermek yerine 4 Ekim 2020’de 111 milyon seviyelerinde SCRT coinin üretilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sisteme SCRT eklenmesine devam edilmektedir.

Secret Network dahilinde bir blok oluşturma ne kadar sürmektedir?

Ortalama olarak blok oluşturulma süresi 6 saniyedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here