Sermayeler Bitcoin’e Rekor Seviye İle Akıyor! BTC Piyasasında Neler Oluyor?

0
235
  • Bitcoin geçtiğimiz haftalar içinde istikrarlı bir yükseliş gösterdi.
  • Sadece beş haftada Bitcoin’in değeri %50’e yakın arttı.
  • Will Woo yaptığı analizde sermayenin Bitcoin’e yavaşça değil akarak gittiğine işaret etti.
  • Woo, Bitcoin yatırımcıları için gerçekleştirilmiş fiyat metriğini işaret etti. Bu veri tahmini maliyetler üzerinden hesaplanıyor.

Bitcoin İçin Rekorlar Sıradanlaşır Mı?

Will Woo’a göre Bitcoin son haftalar içinde büyük sükse yaparak değer kazanmaya devam etti. Sadece geçtiğimiz beş hafta içinde, ABD Dolar’ına karşı %50 artış sağlayan lider para birimi, COVID-19 döneminde en iyi yatırım araçlarından biri olduğunu bütün piyasaya gösterdi.

Aktif olarak 15.900 sınırında değişen Bitcoin, birkaç ay önce Eylül’de 9800 Dolar civarında geziniyordu. Şimdi ise 16.000$’a çok çok yakın.

Will Woo artık sermayenin Bitcoin’e geçişinin yavaş değil hızlı bir akışla rekor kırarak gittiğini ve gideceğini söylüyor.

Sevilen ve tanınan kripto para analisti geçtiğimiz günlerde yayınladığı verilerde, Bitcoin pazarına giren önemli sermayelerin olduğunu açıkça ifade etti. Bitcoin yatırımcılarının ödediği verilere dikkatleri çeken Woo, oldukça ilginç bir tablonun ortaya çıktığını geçişin onu da şaşırttığını söyledi.

“Gerçekleşen Fiyat, piyasanın BTC’leri için ödediği ortalama fiyatı tahmin ediyor. Şimdi bu döngü için en dik eğiminde, yani Bitcoin’e sermaye akışı , son boğa piyasasından bu yana en yüksek oranda. (Geçen yılın 4k – 14.000 $ hareketinden daha yüksek; mevcut hareket daha organik.). Bu yorum uğruna “organik” kelimesini tanımlayacağım. Organik fiyat hareketi, BTC fiyatı yatırımcı sermayesinin girip çıkmasıyla yakından takip ettiğinde gerçekleşir. İnorganik BTC fiyatı, kısa vadeli türev tüccarların hakimiyetindedir. “

WİLL WO – BİTCOİNİST

Bitcoin İçin Çok Fazla Olumlu Yön Var

Will Woo yatırımcılarının özellikle son zamanlarda Bitcoin’de tek değil birçok pozitif yön olduğuna dikkatlerini çektiklerini söyledi. Woo’a göre kısa süre önce devam eden ralli büyük yatırımcılar tarafından desteklendi.

Bu mitingi kim satın alıyor? Akıllı para… Yüksek Net Değere Sahip Bireyler. Yukarı doğru büyük bir sıçrama yapan yatırımcılar arasındaki ortalama işlem değerini görebilirsiniz. OTC masaları da bunu görüyor. Bitcoin hala boğa koşusunun gizli aşamasında. “

Will Woo

Woo, Bitcoin için son fiyat hareketlerine baktığında bir düşüş yaşanabileceğine fakat bu düşüşün kripto para biriminin asıl yükselişini geciktirmeyeceğine inandığını söyledi.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here