SingularityNET (AGI) Coin Nedir? – SingularityNET (AGI) Nereden Alınır?

0
498

Kripto Dede ekibi olarak sizlere günlük coin bilgilerini vermeye devam ediyoruz. Bugünkü içeriğimizde sizlerle paylaşacağımız SingularityNET sistemi için SingularityNET (AGI) coin nedir, SingularityNET (AGI) nereden alınır gibi soruların cevaplarını arayacağız.

Konu hakkında sizlerin de görüşlerinizi almak isteriz. Görüşlerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirseniz memnun oluruz.

AGI/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için AGI logosuna tıklayabilirsiniz.

AGI/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda AGI/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

SingularityNET (AGI) Coin Nedir?

singularitynet agi coin nedir

SingularityNET, dünya üzerindeki ilk merkeziyetsiz sistem üzerine kurulan yapay zekâ ağıdır. Son yıllarda artan yapay zekâ uygulamaları ve yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikte yapay zekâ ağlarına olan talepler de büyümeye başlamıştır. İşte tam bu noktada konuya dahil olan SingularityNet, herkesin yapay zekâ servisleri yaratabilmesini ve bundan gelir elde edebilmesini sağlıyor.

Global yapay zekâ marketi olarak kendini konumlandıran sistem, ticari işlemlerinde AGI adı verilen coini kullanıyor.

SingularityNET (AGI) Coin Nereden Alınır?

singularitynet agi nereden alınır

SingularityNET coinini satın almak için bu adresten üye olabilirsiniz. Binance sitesine kayıt yapmanın çok kolay olduğunu ve alım satım işlemlerini rahatlıkla yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

SingularityNET (AGI) Coin Nasıl Çalışır?

Sistemde kayıtlı olan API yapısını ve SDK’ları kullanarak kişisel AI algoritmalarının oluşturulması mümkündür. Farklı yapay zekâ platformlarına bağlantı kurmak da mobil sistemlere uygun içerikler üretmek de mümkündür. Özellikle bulut sistemlerde biyomedikal araştırmalar yapılması ve siber güvenlik önlemleri alınması için çalışmalar yapılmaktadır.

Sistemde yer alan pazar yerinde, oluşturulan yapay zekâ algoritmalarının yayınlanması mümkündür. Uygulama yayıncıları, uygulamalarını kullananlar olması durumunda AGI coin kazanır.

SingularityNET (AGI) Coin Editör Yorumu

SingularityNET grafiği incelendiğinde ilk başlarda çok yüksek seviyelerden işlemler yapıldığı görülebilir. Bunun sebebi ise her kripto paranın borsalara açılması durumunda yaşanan durumlarla aynıdır. Öncelikle ilk yatırım yapanlardan elinde coini tutanlar bir süre satış yapar ve sisteme güven yüksek ise fiyatlar düşse de çok fazla kayıp olmaz.

AGI/BTC 4 Saatlik Grafiği

Ancak grafikte de görüleceği üzere burada çok büyük düşüşler yaşanmıştır. Hatta ICO’da hedeflenen 0,1 dolar değerindeki AGI, aylar içerisinde 0,5 ve 0,2 dolar gibi seviyelere düşmüştür. Son zamanlarda yaşanan gelişmeler ve sisteme olan güvenin de artması sebebiyle coinin fiyatı da yükselmeye başlamıştır. Beklenti ise coinin yatırım seviyesinin birkaç katına kadar çıkacağı yönündedir.

Burada yer alan içerikler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken gerekli incelemeleri yaptığınızdan emin olunuz.

SingularityNET (AGI) coin nedir ve SingularityNET (AGI) nereden alınır hakkındaki soru cevap bölümü aşağıdaki gibidir.

SingularityNET AGI Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SingularityNET (AGI) token türü nedir?

AGI coinin token tipi ERC20’dir.

SingularityNET ICO ne zaman gerçekleşmiştir?

ICO 22 Aralık 2017 tarihinde tamamlandı ve 32 milyon 850 bin dolarlık bir yatırım elde edildi.

Ne kadar AGI coini dolaşımda olacaktır?

Sistemde kullanılmak üzere 1 milyar AGI coin üretildi. ICO boyunca 500 milyon AGI yatırımcılara dağıtıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here