SONM (SNM) Coin Nedir? – SONM (SNM) Nereden Alınır?

0
970

Kripto Dede ekibi sizler için bütün coinleri incelemeye devam ediyor. Bu süreçte sizlere sunduğumuz içeriklerin net ve doğru bilgileri içermesi için ciddi çaba sarf ediyoruz. Bu içeriğimiz de onlardan birisi ve SNM coin nereden alınır ve nedir sorularının cevabını içeriyor. 

SNM/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için SNM logosuna tıklayabilirsiniz.


SNM/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda SNM/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

SONM (SNM) Coin Nedir?

sonm snm coin nedir

SONM, uluslararası servisler sunarak bilgi işlem gücünü artırmak ve kolaylıkla bulut tabanlı hesaplamalar yapılmasını olanaklı hale getirmek için ortaya çıkmış bir sistemdir. Bu sistem dahilinde birçoık noktadan bilgisayar ya da benzeri donanımların desteklediği hesaplama işlemlerinin yapılması sağlanır.

Sistemde yapılan işlemlerin karşılığında, talep edenlerden işlemi yapanlara ödeme iletilmesini SNM isimli tokeni ile gerçekleştirir.

SONM resmi sitesinden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

SONM (SNM) Coin Nereden Alınır?

sonm snm nereden alınır

SNM coin satın almak için Binance’e kaydolmanız gerekiyor. Bunu yapmak için de kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

SONM (SNM) Coin Nasıl Çalışır?

SONM sistemi, bir süper bilgisayar gibi çalışarak merkeziyetsiz olarak bütün donanımları birbirine bağlayarak gereken işlem gücünü elde etmeye çalışır. Bu işlem gücü içerisinde gerekli olan kısımları kullanarak, sisteme akıllı sözleşmeler ile iletilen hesaplamaları yapar.

Hesaplamaları yapan uygulama sahipleri, kullanılan donanımları ve işlemin durumuna göre belirlenen bir ücreti sistemden otomatik olarak alırlar. Blok zinciri olarak Ethereum üzerinde yer aldığı için de akıllı sözleşmeler ile ciddi bir kullanım kolaylığına sahiptir.

SONM (SNM) Coin Editör Yorumu

2017 yılında yapılan ICO sonrası çok yüksek seviyelerden alım satım işlemleri için borsaya giriş yapan SNM coin, çok kısa bir sürede ciddi bir düşüş yaşamıştır. 0,04 dolar seviyelerinden işlem gören bu coin, bir süre boyunca 0,6 dolar seviyelerine kadar çıkmıştır. Bu durum sadece 1 yıl gibi bir süre devam etmiştir.

Grafikler incelendiğinde görüleceği üzere 2019 yılı öncesi ciddi yükselişler ve düşüşler yaşanmıştır. Bu genel olarak o yıllarda borsaların çok sallantılı olduğu ile açıklanabilir. Sonrasında 2019 ve 2020 yıllarında sabit seviyelerde işlem gören SNM coin, kısa zaman içerisinde borsalardaki işlem hacmini yükselterek, hedeflediği üst seviye fiyatlara ulaşacaktır. Ancak bunun süresinin ne zaman olacağına dair net bir şey söyleyemiyoruz.

Sayfada yer alan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bu içerikte yer alan SONM (SNM) coin nedir ve SONM (SNM) nereden alınır başlıkları altında paylaşılan bilgiler dışında merak ettiğiniz farklı noktalar var ise bunları bizlere aşağıdaki mesaj bölümünden iletebilirsiniz.

SONM SNM Coin Sıkça Sorulan Sorular

SONM ICO’su ne zaman yapılmıştır?

ICO 17 Haziran 2017 tarihinde tamamlanmıştır.

SNM token türü nedir?

Token türü ERC-20’dir.

Toplam SNM arzı ne kadar olacaktır?

Toplam arz 444 milyon SNM’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here