Stellar Kripto Para Takipçilerini Heyecanlandıran 2 Yeni Gelişme Yapıyor!

0
219

14. Protokol üzerinde yaşadıkları sorunlardan sonra Stellar Protokol 15 yükseltmesini yayınladı. Kripto para yatırımcılarının merakla beklediği yükseltme sorunsuz olarak gerçekleşti.

Stellar geliştirme vakfı ekosistem Başkanı Justin Rice tarafından yayınlanan bir blog gönderisinde, Stellar beklenen 15. protokoli bugün gün içinde yayınladı.

Bu yükseltme blok zincirinde gerçekleşen işlemleri daha sürdürülebilir ve basit kılmak için yapıldı. Stellar’ı büyük oranda etkileyecek güncelleme, bugünden itibaren yatırımcılar tarafından değerlendirilecek.

“Her ikisinin de test ağında büyük bir etkiye sahip olduğunu gördük ve onlarla bir üretim ortamında neler yapabileceğinizi görmekten heyecan duyuyoruz.”

Stellar

14 Atlandı! Direkt 15!

Protokol yükseltmeleri sırasında yaşanan sorunlardan dolayı Stellar Eylül ayında 14. yükseltmeyi atlamış ve 13’ü kullanmaya devam etmişlerdi. Geçen hafta %40 artış gösteren Stellar için yeni geliştirmenin sonuçları heyecanla bekliyor.

Kritpodede olarak Stellar ve kripto paralar hakkında en güncel gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Stellar Kaç TL, BStellar Kaç Dolar, Stellar Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Stellar Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here