Stellar(XLM) Ağustos’tan Bu Yana %30 Değer Kaybetti

0
251

3 Aydan daha kısa bir süre içerisinde 0.119$ seviyelerinden 0.070$’a kadar düşen Stellar(XLM)’de belirsizlik devam ediyor. İşlem hacminin düşük olması ise bu belirsizliği daha da çok tetikliyor.

Uzman Analizi: Belirsizlik Sürebilir

Stellar 3 aylık düşüşünü son bir haftada devam ettirdi. Düşüş trendinin kırılmamış olması, Stellar ile ciddi soruları akıllara götürüyor. İnsanların banka ya da hiçbir aracı olmadan, hiçbir ücret ödemeden birbirine para göndermesi amacıyla piyasaya çıkan Stellar, ilk çıktığı zamanlar verdiği umudu, son zamanlarda yatırımcılarına veremiyor.

Bankacılığın geleceğine dair ciddi fikirlerle gelen Stellar, işlem sürelerini 2 saniyeye kadar düşürebileceğini ve bunu ücretsiz yapmanın mümkün oluğunu dile getiriyordu. Bitcoin’e göre daha düşük işlem ücretine sahip ve daha hızlı olan Stellar, gerekli değeri gördüğü halde oldukça kullanışlı bir teknoloji sunuyor.

Stellar(XLM)’e olan umudun bir noktada devam ediyor olmasında en büyük sebep IBM, KlickEx, Stripe, NEC Payments ile olan ortaklıklar olarak görülüyor. Bu kuruluşlarla yapılan anlaşmalar, Stellar’ın uzun zaman daha büyük bir güveni omuzlamasına yardımcı olabilir.

Kripto para uzmanlarına göre Stellar(XLM) şu an 0,90 üstünü görürse önü oldukça açık olabilir. Düşmeye devam ederse 0,080 önemli bir direnç noktası olacak. Bu noktanın altında ise 0.070 var. Buraya kadar düşüş istikrarlı olarak devam ederse Stellar’de panik satışları görülebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here