Stratis (STRAT) Coin Nedir? – Stratis (STRAT) Nereden Alınır?

0
354

Kripto Dede olarak sizlere güncel coin bilgilerini iletmeye devam ediyoruz. Bugünkü yazımızın içerisinde, başarılı blok zinciri sistemlerinden birisi olan Stratis’den bahsedeceğiz. Stratis (STRAT) coin nedir, Stratis (STRAT) nereden alınır başlıkları altında inceleyeceğimiz coin ile ilgili diğer bilgileri de yazının ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz.

STRATIS/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için STRATIS logosuna tıklayabilirsiniz.

STRATIS/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda STRATIS/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Stratis (STRAT) Coin Nedir?

Stratis işletmeler için blok zinciri çözümleri üretmek adına ekip olarak hizmet sunan bir girişimdir. İşletmelerin blok zinciri sistemlerindeki giderlerini mümkün olduğunca düşük seviyede tutabilmeleri için Stratis platformu herkese açık olarak hizmet verir.

Stratis sisteminde ortaya çıkacak dijital varlık işlemleri için STRAT adı verilen coinler kullanılır.

Stratis coin daha fazla bilgi almak için resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Stratis (STRAT) Coin Nereden Alınır?

Strat coin satın almak için Binance sitesini kullanabilirsiniz. Binance’e üye olmak için bu linki kullanabilirsiniz.

Stratis (STRAT) Coin Nasıl Çalışır?

Stratis, blok zincirinde uygulamaların geliştirilmesi için mümkün olduğunca basit çözümler sunar. Stratis ağında birçok farklı zincir bulunmakta olup, bunlar arasında bağlantılar kurulması ve bilgi paylaşımı yapılması mümkündür.

Blok zinciri kullanımını kolaylaştıran sistem, Ethereum gibi diğer ağlarla da bağlantı kurabiliyor. Yapısı gereği C# üzerinden programlama yapılabilmesi sayesinde, firmaların bu konuda yaptığı çalışmalar var ise sisteme entegrasyonları da o derece hızlı olmaktadır.

Stratis (STRAT) Coin Editör Yorumu

Stratis ilk duyurulduğunda birçok kişinin ilgisini çekti ve ICO’su yapıldığında hedeflenen seviyelere rahatlıkla ulaştı. Ancak, bu durum ICO sonrasında borsalara geldiği zamanlarda pek etkisini göstermedi. 1 Strat ICO’da 3 dolar gibi bir değerden dağıtılmasına rağmen, borsalarda işlem görmeye başladığında değeri 0,04 dolar seviyelerindeydi.

Grafikte de görüleceği üzere 2017 yılının Nisan ayında ciddi bir yükseliş trendi başladı. Burada 10 dolar seviyesine kadar çıkan STRAT, bir sonraki sıçramasını 2017 sonlarına doğru yaptı ve 21 doları gördü. Bu durum çok uzun sürmedi çünkü diğer coinlere olan taleplerin artması ve Bitcoin’in değerindeki değişimler piyasayı etkilemeye başladı.

Son 1 yıl içerisinde ise sabit ilerleyen STRAT coin, birkaç aydır değerini iki katına çıkarmayı başarmıştır. Bu sürecin bu şekilde bir süre daha ilerlemesi bekleniyor.

Bu yazı içerisinde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Bunu dikkate alarak borsalara giriş yaptığınızdan emin olunuz.

Stratis (STRAT) coin nedir ve Stratis (STRAT) nereden alınır hakkında merak ettiğiniz başka noktalar var ise alt kısımda yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde cevaplayacağımızı belirtmek isteriz.

STRAT COIN Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Strat coin arzı ne kadar olacaktır?

Toplam STRAT arzı 99 milyon seviyesindedir. Dolaşımda olan miktar da bu toplam miktar ile aynıdır.

Stratis ICO ne zaman yapılmıştır?

Stratis’in ICO’su 21 Haziran ve 26 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. ICO’dan sonra yatırımcılarına neredeyse 6 kat gibi yüksek bir oranda kazanç sağlamayı başarmıştır.

Stratis’in tavsiye ettiği cüzdanlar hangileridir?

Strat coinlerinizi Stratis Core ve Breeze Wallet isimli cüzdanlarda kullanabilirsiniz. Resmî sitesinde önerilen kripto para cüzdanları bunlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here