Tellor (TRB) Coin Nedir? – Tellor (TRB) Nereden Alınır?

0
440

Teknolojinin gelişmesi ile blok zinciri sistemlerinde de ciddi değişimler gözleniyor. Bu değişimlerden birisi de merkeziyetsiz finans uygulamaları ve bunların kullanımı üzerinedir. İşte Tellor tam bu noktada ortaya çıkan bir sistemdir. Tellor (TRB) coin nedir, Tellor (TRB) nereden alınır konulu bu içeriğimizde sizlerle, bu sistemle ilgili bilgileri paylaşacağız.

TRB/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için TRB logosuna tıklayabilirsiniz.

TRB/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda TRB/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Tellor (TRB) Coin Nedir?

tellor trb coin nedir

2018 yılının başlarında hikayesi yazılmaya başlanan Tellor, veri sağlayıcılarının online olarak daha güvenli ve ekonomik olarak hizmetler sunabilmesi için çalışmalar sunan bir sistemdir. Bu sistem içerisinde kullanılan kripto varlık ise TRB olarak adlandırılmıştır.

Tellor ekibi, henüz akıllı sözleşmelerin tam olarak potansiyelini kullanamadığını düşünüyor ve bunun ötesine geçmek için uğraş veriyor.

Tellor (TRB) Coin Nereden Alınır?

tellor trb coin nereden alınır

TRB coini Binance üzerinden satın almak için buradaki adresten bağlantı kurabilirsiniz.

Tellor (TRB) Coin Nasıl Çalışır?

Kullanıcıların bir sonraki blokta gerçekleşmesini istediği veri talepleri kayıt altına alınır. Sonrasında bu işlemler arasından en yüksek TRB komisyonu verenler öncelikli olacak şekilde, PoW sistemi ile çözümlenir.

Talepleri alan veri sağlayıcıları madencilik işlemini tamamlar ve verileri bir güncelleme olarak sisteme iletir. Sisteme iletilen veriler arasından ortalama bir değer belirlenir ve işlemler bunun üzerine devam eder.

Tellor (TRB) Coin Editör Yorumu

2019 yılının sonundan itibaren 2 dolar seviyelerinde olan TRB fiyatı, Temmuz ayı başlarında 8 dolar seviyelerine gelmiştir. Sonrasında ise 15 dolara çıkarak tekrardan 12 dolar seviyesine düşmüştür.

Grafik üzerinde görüldüğü üzere önce 45, sonra da 75 dolar seviyelerini görmeyi başarmıştır. Sisteme olan güvenin artmasının TRB’nin değerinin yüksek olması ile doğru orantılı olduğu göz önüne alındığında bu kadar yüksek seviyelerde olması da normal bir hale geliyor.

CertiK tarafından tellor sisteminin denetlenmiş olması da ilk başta bu sisteme güvenin sağlanmasında büyük bir rol oynamıştır.

Bu sayfada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi olmayıp, yatırım yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tellor (TRB) coin nedir ve Tellor (TRB) nereden alınır konularında merak ettiğiniz başka detaylar var ise alt kısımdan bize bildirebilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapacağız.

Tellor TRB Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dolaşımdaki TRB miktarı nedir?

Sistemdeki toplam arz miktarı 1.570.355 TRB’dir. Dolaşımda olan miktar ise 24 Eylül itibari ile 1.483.778’dir.

Tellor sisteminde madenci olmak için ne kadar yatırım yapmak gerekiyor?

Madenci olabilmek için 1000 TRB’nin sisteme yatırılması gerekir.

Tellor’un Ethereum’daki token adresi nedir?

Token adresi “0x0ba45a8b5d5575935b8158a88c631e9f9c95a2e5”tir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here