THETA Coin Nedir? – THETA Nereden Alınır?

0
505

Kripto Dede olarak, Blockchain projelerinden geleceğe yönelik ciddi bir potansiyele sahip olan video yayın platformu Theta Network üzerine bir içerik hazırladık. İçerikte birçok başlık altında sizleri bilgilendireceğiz. Bu başlıklardan en önemlileri, THETA coin nedir ve THETA nereden alınır gibi sıkça sorulan sorulardır.

THETA/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için THETA logosuna tıklayabilirsiniz.

THETA/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda THETA/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

THETA Coin Nedir?

theata coin nedir

Theta coin, Theta sisteminde yakıt olarak kullanılan bir kripto para birimidir. Sistem içerisinde kullanıcılar, yayıncılar, video platformları ve sistem onaylayıcıları arasındaki veri akışının sürekliliğini sağlamak adına gerekli olan maliyetleri karşılamak adına kullanılır.

İzleyiciler yayın izledikleri sürece Theta kazanır.

THETA Coin Nereden Alınır?

theta coin nereden alınır

Theta coin satın almak için Binance üzerinden hesap açabilirsiniz. Binance hesabı açmak için bu linke tıklayınız.

THETA Coin Nasıl Çalışır?

Açık kaynaklı bir protokole sahip olan Theta, içerik yayıncıları ve video platformları için özelleştirilebilen merkeziyetsiz uygulamalar üretilmesine olanak sağlamaktadır.

Eşler arası ağ protokolü ile çalışan sistem, bu yapısı sayesinde daha kaliteli içeriği daha masrafsız olarak izlemeye olanak sunuyor.

Theta kapsamında yer alacak olan dosya paylaşım sistemi bütün dosya türlerini desteklemeye 2020 yılı 3. çeyreğinde başlayacak. İlerleyen zamanlarda da video alanında diğer gelişmeleri sunacaklar.

THETA Coin Editör Yorumu

Theta ağı ilk duyurusunu yaptığında başarılı bir süreç ile ilerletilir ise, sonunda hem yatırımcılarına hem de kullanıcılarına kazandıracağı çok belliydi. Aşağıdaki grafik incelendiğinde görüleceği üzere, borsalara geldiği ilk andan itibaren sürekli bir alım ve satım işlemi ile karşılaşan Theta coin, yeni haberlerinin verildiği aylarda ciddi yükselişler de yaşadı.

2020 yılının ortalarında duyurulan yeni özelliklerle birlikte, yol haritasında belirlenen bütün hedeflerin tek tek elde edilmesi sayesinde Theta coin için ciddi bir yükseliş de başlamış oldu. 0,22 dolar seviyelerinden işlem gören Theta, Eylül itibari ile 0,55 dolar civarına geldi. Bu yükselişin bir noktada global ekonominin ve Bitcoin’in etkisi ile duracağı biliniyor. Ancak yine de yatırımcılarına uzun bir süre kazandırmaya devam edecektir.

Bu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen bu konuya dikkat ediniz.

THETA coin nedir, THETA nereden alınır gibi sorulara cevap verdiğimiz bu içeriğimizde bulamadığınız bilgileri talep etmek için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

THETA Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

THETA coinlerin ne kadarı aktif dolaşımdadır?

23 Eylül itibariyle 870.520.690 Theta coini aktif olarak dolaşımdadır. Toplam arz edilen coin miktarı ise 1.000.000.000 Theta’dır.

Theta token türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

Theta için ICO ne zaman yapılmıştır?

Theta coin ICO’su 4 Ocak 2019 günü tamamlanmıştır. ICO boyunca elde edilen yatırım miktarı 20 milyon dolardır. ICO’dan günümüze kadar yatırımcılara dolar bazında yaklaşık 5 katı gibi bir kazanç sağlamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here