THORChain (RUNE) Coin Nedir? – THORChain (RUNE) Nereden Alınır?

0
1068

Günün bir diğer coin bilgilendirme yazısı ile karşınızdayız. Her gün sizlerle buluşturulan bu bilgilendirme sayfalarında en güncel bilgileri kullanıyoruz. THORChain (RUNE) coin nedir, THORChain (RUNE) nereden alınır konularındaki bu içerikte de en güncel bilgilerin yer aldığından emin olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

RUNE/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki RUNE yazısına tıklayabilirsiniz.

RUNE/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda RUNE/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz

THORChain (RUNE) Coin Nedir?

thorchain rune coin nedir

THORChain, kendisini her blok zinciri ve kripto para için kullanılabilen bir sistem olarak tanımlıyor. Hatta kendileri projelerini her blockchain için ortak bir havuz olarak nitelendiriyor.

THORChain üzerinden yapılan işlemlerde kullanılan ve gerektiğinde ödüller için de harcanacak olan kripto para RUNE coin olarak isimlendirilmiş.

THORChain için daha fazla bilgiyi resmi sitesinde bulabilirsiniz.

THORChain (RUNE) Coin Nereden Alınır?

thorchain nereden alınır

RUNE coin satın alabilmek için Binance’e buradan kaydolmanız gerekmektedir.

THORChain (RUNE) Coin Nasıl Çalışır?

THORChain’de kullanılan protokol, Proof of Stake’dir. Bu sistemde onaylayanlar ve kullanıcılar bulunmaktadır. Sistem işleyişi de genel olarak yapılacak işlemler ve projeler için gerekli likiditeyi sağlamak üzerine kuruludur. Farklı cüzdanlar arası işlem, farklı düğümlerin birbirine bağlanabilmesi ve başka havuzlara yatırım işlemlerinin tek bir yerden yürütülmesi gibi işlemler kolayca bu sistem üzerinden yapılabilir.

Sistemin düzenini sağlamak adına, yapılan problemli işlemlerde o işlemin sahiplerinin sisteme teminat olarak bıraktığı coinler yok ediliyor. Bu sayede güvenli ve düzenli bir sistem işleyişi de sağlanmış oluyor.

THORChain (RUNE) Coin Editör Yorumu

THORChain ilk olarak duyulduğunda çok fazla hayran toplayamadı diyebiliriz. Ancak ICO zamanında ve sonrası dönemde ciddi bir ivme kazanarak, 2020 yılı başında marketlerdeki coin değeri giderek artmaya başladı. 

Özellikle RUNE coinin birkaç borsada işlem görmeye başlaması ile değer artışı süreci de hızlandı. Mayıs ayı sonunda 0,104 dolar olan coin fiyatı ağustos ayında 0,90 dolar seviyesine ulaşmayı başardı. Eylül ayına gelindiğinde ise küçük bir düşüş yaşandı.

Ancak bu projenin geleceğine inanan kişilerin elindeki varlıkları uzun süredir tutması, coinin değerinin ilerleyen yıllarda daha da yükseleceği anlamını taşıyor.

THORChain için burada paylaştığımız bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen dikkatli bir şekilde borsaya giriş yaptığınızdan emin olunuz.

THORChain (RUNE) coin nedir, THORChain (RUNE) nereden alınır konularındaki bu içeriğimizi okudunuz ancak hala aklınızda bazı sorular var ise hiç vakit kaybetmeden yorum bölümünden bunları bize yazınız. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

ThorChain Rune Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda Thorchain ile ilgili soruları bulabilirsiniz.

RUNE için coin arzı ne kadardır?

Eylül 2020 itibariyle dolaşımdaki miktar 158 milyon RUNE olup, toplam arz edilecek miktar 500 milyon RUNE olarak belirlenmiştir.

THORChain token tipi nedir?

Token türü BEP2’dir.

THORChain ICO ne zaman düzenlenmiştir?

ICO 20 Haziran 2019 tarihinde tamamlanmıştır. Toplanan yatırım miktarı 1 milyon 520 bin dolardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here