Time New Bank (TNB) Coin Nedir? – Time New Bank (TNB) Nereden Alınır?

0
339

Coin incelemeleri serisi ile dünya genelinde başarıya ulaşmak ve hedeflerini gerçekleştirmek için piyasada yer alan coinleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu seride sizlerle paylaşacağımız bilgilerle TNB coin nedir ve nereden alınır sorularına cevap vereceğiz. Sayfanın en sonunda yer bölüm ile de en çok merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

TNB/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki TNB yazısına tıklayabilirsiniz.

TNB/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda TNB/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Time New Bank (TNB) Coin Nedir?

time new bank coin nedir

Time New Bank, MIT adı verilen bir ağ ile çalışmaktadır. Bu ağ, vadeli olarak kullanılan dijital varlıkların yatırımcılar ve müşteriler arasındaki süreçlerini takip eden ve bunların regülasyonunun sağlanması üzerine yoğunlaşan bir sistemdir. Sistem dahilinde ağ içi bağlantıların ve değerlerin aktarılması için kullanılan coin ise TNB olarak adlandırılmaktadır.

Zaman içerisinde kripto varlıkların işlemlerinin takibi sistemin özel altyapısı sayesinde kolaylıkla yapılmaktadır. Sistem blockchain yapısı ve merkeziyetsiz olması ile de güvenlik konusunda önemli bir yere sahiptir.

Time New Bank’ın kendi sitesine buradan girebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Time New Bank (TNB) Coin Nereden Alınır?

time new bank tnb nereden alınır

TNB coini kolaylıkla satın alabilmek için Binance borsasına buradan kaydolabilirsiniz.

Time New Bank (TNB) Coin Nasıl Çalışır?

Halka arz etme işlevini kişisel bazda yapmayı hedefleyen Time New Bank platformu, üstte de bahsettiğimiz üzere MIT isimli ağı kullanıyor. Burada standart olarak borsalarda halka arz için gördüğümüz ne varsa aynı şekilde işleyen bir düzen görüyoruz.

Arz işlemleri için tabii ki sistemde akıllı sözleşmeler kullanılıyor. Ethereum tabanında çalışması da bu durumu sağlayan ve kolaylaştıran en bütün etkendir.

Time New Bank (TNB) Coin Editör Yorumu

TNB coin, ICO sonrası fiyatlanmaya başladığında küçük bir artış ile karşıladı borsaları. Sonrasında ise 0,27 dolar seviyelerine çıktı. Bu da 10 kat gibi yüksek bir seviyeye ulaşması anlamına geliyordu. Haliyle her ne kadar bu projeyi destekleyen çok kişi olsa da, satış duvarlarının çok az olması sebebiyle satışlara karşı bir direnç oluşamadı ve ciddi bir düşüş yaşandı.

Proje, sonrasında çok fazla destek alamadığı için sabit bir düzene girdi grafik bazında bakıldığında. Bu durum ise uzun bir süre değişmedi ve bundan sonra da çok önemli bir haber ortaya çıkmadıkça bu durumun değişmesi mümkün görünmüyor. Yatırım yapmayı düşünenler için kısa süreli alım ve satım yapmak, aralık açıldığında karlı bir şekilde satış yaparak pozisyon kapatmak mantıklı hamleler olabilir.

İçerik dahilindeki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yorum kısmında paylaştığımız öneri ise sadece örnek olması açısından paylaşılmıştır. Lütfen kendi araştırmanızı yapmadan, yatırım da yapmayınız.

Sayfada yer alan Time New Bank (TNB) coin nedir ve Time New Bank (TNB) nereden alınır konularında merak ettiğiniz bütün soruların cevabını burada bulamadıysanız, yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

TNB Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TNB coin arzı ne kadardır?

Toplam belirlenen arz miktarı 6 milyar TNB’dir.

Time New Bank ICO’su ne zaman yapılmıştır?

Time New Bank için ICO 21 Kasım 2017 tarihinde yapılmıştır. Bu tarihte yapılan satış miktarı yaklaşık olarak 15 milyon dolardır.

TNB token türü nedir?

Token türü ERC-20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here