TomoChain (TOMO) Coin Nedir? – TomoChain (TOMO) Nereden Alınır?

0
553

Kripto Dede olarak sizlere detaylı bilgiler verebilmek için coin inceleme serimize devam ediyoruz ve bu yazımızı TomoChain’e ayırıyoruz. Ethereum benzeri bir akıllı sözleşme sistemine sahip olan bu coin oldukça önemli bir sistem olarak kendini gösteriyor. TomoChain (TOMO) coin nedir, TomoChain (TOMO) nereden alınır başlıkları altında, hakkında sorular önemli sorulara cevaplar vereceğiz.

TOMO/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için TOMO logosuna tıklayabilirsiniz.


TOMO/TRY Fiyat Grafiği


Yukarıda TOMO/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

tomochain tomo coin nedir

Merkeziyetsiz blok zinciri uygulamaları için bir temel olmayı amaçlayan TomoChain, mümkün olan en kısa sürede çok sayıda işlem gerçekleştirmek için kendine özgü bir algoritma kullanmaktadır. Sistem içerisinde token olarak TOMO coin kullanılıyor.

Güvenlik ve hızın ön planda olduğu yapısı ile dünya genelinde finansal çözümleri firmalara özel olarak da sunuyorlar.

TomoChain hakkında daha fazla bilgi almak için resmi sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

TomoChain (TOMO) Coin Nereden Alınır?

tomochain tomo nereden alınır

Tomo coin satın almak için Binance sitesine kaydolabilirsiniz. Kayıt sayfası için tıklayınız.

TomoChain (TOMO) Coin Nasıl Çalışır?

TomoChain, PoSV olarak adlandırılan algoritmayı kullanmaktadır. Bu algoritma sayesinde işlem hızı inanılmaz seviyede artmakta ve üstüne bir de güvenlik anlamında ekstra bir katman eklenmektedir.

Çift doğrulamanın yapıldığı algoritmasında, onaylama kısmı rastgele bir sistem ile gerçekleştiğinden dolayı sisteme sızma denemeleri de sonuçsuz kalacaktır.

TomoChain (TOMO) Coin Editör Yorumu

TomoChain’in ICO yatırımlarının belirlenmesinden sonra borsalarda işlem görmeye başlaması ile TOMO fiyatı iki katına çıkmayı başardı. Yatırımcılarına hızlı bir karlılık sağlayan Tomo, bir süre sonra neredeyse %400 seviyelerinde bir artış daha yaşadı Sonrasında ise düzeltmelerle birlikte sürekli değişen seviyelerde bir coin olarak piyasadaki yerini aldı.

2020 yılı içerisinde ilk başlarda artış görülse de sonrasında sabit bir durumda ilerledi. Ancak Haziran ayına gelindiğinde ciddi bir yükseliş trendine girdi. 1 dolar seviyesini tekrar gören coinin 2020 yılı sonu ve 2021 yılını da bu seviyelerde geçireceği, hatta daha da yükselebileceği grafikler incelendiğinde daha net anlaşılacaktır.

Sayfada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce lütfen detaylı araştırma yaptığınızdan emin olunuz.

TomoChain (TOMO) coin nedir ve TomoChain (TOMO) nereden alınır konularında yorumlarınız var ise yazının alt kısmından bizlere iletebilirsiniz.

TomoChain ICO’su ne zaman yapılmıştır?

ICO 1 Mart 2018 tarihinde tamamlanmıştır. Toplamda 8 milyonu aşan bir yatırım elde edilmiştir.

TOMO arz miktarı nedir?

Tomo için toplam arz miktarı 100 milyon coindir.

TOMO token tipi nedir?

Token türü ERC20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here