Tron’un (TRX) Ekim Ayındaki İşlem Hacmi Ethereum’u Aştı

0
265

Ekim ayında Tron ve Ethereum 280 ve 159 Milyon Dolar değerinde işlem gördü. Tron’un günlük aktif olarak kullanılan hacmi %248 artarken, Ethereum için bu artış %10 sınırında kaldı.

Ekim Ayı Tron(TRX) için oldukça verimli bir ay oldu. DappRadar tarafından piyasaya sürülen raporda, Tron ağı 280 milyon dolar işlem hacmi üretti. Ethereum ise bu süreçte 159 Milyon Dolarlık işlem hacmi üretti.

Ekim ayında, toplam işlem hacmi Eylül 2020’ye göre Ethereum ve TRON’da sırasıyla% 79 ve% 83 arttı. Aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, Ethereum ve TRON’un Ekim ayında sırasıyla 159 milyon dolar ve 280 milyon dolarlık toplam işlem hacmi ürettiği oldukça açık.

Etkileyici Performansın Arkasında Tronchain ve Tron2get var!

Tron’un işlem hacminde y aşanan etkileyici artışın arkasında iki önemli unsur var. DappRadar’ın raporunda şu sözler yer aldı:

Ekim ayında, TRON ve Ethereum’un günlük aktif cüzdanları, Eylül ayına göre sırasıyla% 248 (4.135) ve% 10 (58.643) arttı.

Büyümenin arkasındaki dapp’ler TRONCHAIN, TRON ve HEX’ten TRON2GET ve Ethereum’dan Forsage.

Tron Ethereum’u Yakalar Mı?

Ekim ayında yaşanan işlem hacimleri uzun zamandır sorulan Tron Ethereum’u yakalar mı sorusunun tekrar gündeme gelmesine neden oldu. DappRadar hala Tronchain ve Tron2get’in yüksek riskli olarak sınıflandırıldığına raporunda yer vermedi fakat Tron’un Ethereum’u geçmesi için işler hiç kolay değil.

Tron Kaç TL, Tron Kaç Dolar, Tron Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Tron Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Haberimizi arkadaşlarınızla paylaşmak için sosyal ağ paylaşım butonlarından yararlanabilirsiniz. .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here