Twetch Bir Milyon İşlemi Aşmayı Başardı!

0
241

Bitcoin tabanlı olarak inşa edilen sosyal medya platformu Twetch, eskisinden çok daha fazla ilgi görüyor. Twetch’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalara göre platform 27 Ekim 2020 tarihinde tam 1 milyon işlem sınırını aştı.

Bu yüksek işlem hacmi, Twetch için son derece önemli bir hedefti. Twetch kullanıcıları ve Bitcoin ekosistemini kullanan herkes için de bu gelişme, yatırımlarının ne kadar doğru olduğu ile ilgili bir ipucu niteliği taşıyor. 1 milyonluk bir işlem hacmi, başarılması pek kolay olan bir hedef değil. Hatta Bitcoin tabanlı olarak çalışan şirketler arasında yalnızca birkaç tanesi 1 milyon işleme ulaştı diyebiliriz.

Twetch’i Kimler, Ne Şekilde Kullanıyor?

Twetch Bir Milyon İşlemi Aşmayı Başardı

Peki, Twetch’in kurulduğu günden bu yana tam bir milyon işleme ulaşması ne kadar sürdü?

Aslında bakarsanız süreç oldukça hızlı ilerledi. Projenin başlamasından bu yana yalnızca 18 ay geçmişken Blockchain tabanında uygulama üzerinden tam 1 milyon işlem gerçekleşmişti. Bu da mükemmel bir yükseliş anlamına geliyor.

Peki, Bitcoin uygulamaları arasından Twetch, bir milyon adet işleme erişen ilk sistem mi?

Doğrusunu söylemek gerekirse evet, çok sayıda aplikasyon arasından Twetch, aktif olarak kullanılan ve bir milyon işlemi aşan ilk platform. Bu tür bir başarı Bitcoin için mümkün oldu, fakat Ethereum’un bu tür bir işlem hacmini hayal bile edemeyeceğini tahmin etmek ise zor değil.

Twetch’i daha önce hiç kullanmamış biri bu uygulamayı denemeli mi? Bir başka deyişle, ‘’Neden Twetch kullanmalıyım?’’

Aslında bakarsanız Twetch’in temel özelliği, Blockchain tabanlı olması. Bu da internetin geleceğini Twetch’in ve benzer sosyal medya platformlarının temsil ettiğini gösteriyor. Reklamsız bir uygulama olan Twetch, sistem üzerinden direkt yollarla para kazanmanıza izin veriyor. Ayrıca platform üzerinde kendi veriniz yalnızca size ait, başkaları üzerinde işlem yapma hakkına sahip değil. Kısacası Twetch, size ait olanın yalnızca sizde kalmasına izin veriyor.

Twetch kullanıcıları bu uygulamanın tam olarak nesini seviyor?

Twetch kullanıcılarının uygulama ile ilgili en sevdikleri özellik şu: Bu uygulama para kazandırıyor! Twetch üzerinde binlerce dolarlık birikim yapmayı başaran pek çok kişi var. Bu da insanları uygulamayı kullanmak için motive ediyor. En çok sevilen bir başka özellik ise Blockchain tabanlı uygulama kültürü olabilir. Buradaki insanların tümü, dünyayı gerçekten değiştirmeyi ve internete çağ atlatmayı kendilerine amaç edinmiş kişilerden oluşuyor. Daha adaletli, daha erişilebilir ve sınırları olmayan bir dünya.

Twetch’in geliri hakkında ne biliyoruz?

Detaylara girmeye pek de gerek yok, çünkü Twetch Blockchain tabanlı bir uygulama ve Blockchain sisteminde söz konusu hesaba giren ve çıkan tüm paraları herkes görebilir. Fakat yine de, bu uygulama ile ilgili en heyecan verici detaylardan biri şu: Twetch’in son bir ay içerisindeki gelirinin geçen yılın tüm gelirinden daha yüksek bir seviyede. Bunun pek çok sebebi var. İnsanlar bu platforma yalnızca içerik paylaşmak, ağ oluşturmak ve bu ağ üzerinden para kazanmak için girmiyor. Yeni iş olanakları bulmak ve onlarla aynı felsefeye sahip olan insanlarla tanışmak için de buradalar. Dolayısıyla Twetch daha çok büyüyecek gibi görünüyor.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Twetch Hakkında gelişmeleri aşağıda yer alan paylaşım butonlarını kullanarak paylaşabilirsin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here