VeChain Fiyatı Zirveye Doğru Gidiyor! Hedef: 0,026 Dolar

0
276
  • Vechain fiyatı 12 saatlik grafikte yükselen bir üçgen modelinden çıktı
  • Fiyatı hızla artmaya devam eden kripto para birimi için hedef 0,026

Vechain, çıktığı 12 saatlik grafikte uzun vadeli yükselen üçgen deseninde işlem görüyordu ve şimdi 2020’nin en yüksek seviyesi 0,026 dolara ulaşmayı hedefliyor. Dijital varlık, yukarı yönde çok az dirençle karşı karşıya.

Vecihain, 50-SMA ve 100 SMA’yı destek seviyelerine dönüştürmeyi başardı, bu noktadan sonra yükselen üçgenin kırılması VET için hedefin 0,026 olduğunu gösteriyor.
Kripto para birimi için en büyük tehlike ise 0,018’de bulunan dengesiz direnç seviyesinin test edilmesi olarak gözüküyor. Tek mumda ciddi bir yükseliş yakalayan kripto para birimi, 0,018 noktasında istediği direnç noktasını oluşturamamış olabilir.

Ek olarak, Vechain fiyatı daha yüksek seviyeler belirlediğinden, ancak RSI daha düşük zirveler oluşturduğundan, 12 saatlik grafikteki fiyatla bir RSI ayrışması var gibi görünüyor. Bu noktada ayılar için hedefin yine 0,016 olduğunu söyleyebiliriz.

VeChain Kaç TL, VeChain Kaç Dolar, VeChain Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için VeChain Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here