Wing (WING) Coin Nedir? – Wing (WING) Nereden Alınır?

0
3253

Wing (WING) Coin Nedir ve Wing (WING) nereden alınır konulu içeriğimiz siz Kripto Dede kullanıcıları için özel olarak hazırlanmıştır. Burada yer alan bilgiler ile yatırım konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Wing coin hususunda aklınıza takılan soruları en alt kısımda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki burada amacımız sizleri en iyi ve doğru şekilde bilgilendirmektir.

WING/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için WING logosuna tıklayabilirsiniz.

WING/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda WING/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Wing (WING) Coin Nedir?

wing coin nedir

Wing (WING) coin, Wing Finance isimli bir platform üzerinde kullanılan bir kripto para birimidir. Wing Finance, kendi internet sitelerinde de tanımladıkları üzere, Kredi bazlı çapraz zincirli bir merkeziyetsiz finans uygulamasıdır.

Farklı DeFi ürünleri sunan sistem, kredilendirme ve sigorta alanında ciddi bir projedir. Sistem dahilinde yer alan kredi alan, kredi veren ve bu kredinin garantörleri olan kişilere güvenli bir gelir ortamı sağlıyor.

Wing, Binance Launchpool’da da yer alıyor.

Wing (WING) Coin Nasıl Çalışır?

Wing Coin’in ilk olarak kullanım amacı tabii ki Wing sistemi üzerinde alınacak kararlarda etkin bir rol oynamaktır. “Governance token” olarak, Wing coin sahiplerinin yönetime katılmasını sağlar.

Günlük olarak dağıtılan Wing coinler, kullanıcıların gelir elde etmesini ve sistemin devamlılığını sağlar.

Bütün WING coin arzının %80 gibi büyük bir kısmı dağıtımda olacaktır. Hem günlük dağıtımlar hem de diğer alanlarda kullanıcılara sunulacak olan bu coinler süreklilik sağlanması açısından ciddi bir anlam taşıyor.

WING coin arzının %20’si ise herhangi bir olumsuz duruma karşı güvence fonu olarak saklanmaktadır.

Wing (WING) Coin Editör Yorumu

Wing Finance, Ontology isimli kimlik ve data üzerine yoğunlaşan bir blok zincir üzerine konumlandırılmıştır. Bu şekilde DeFi alanında ciddi bir atılım yapması beklenmektedir. Özellikle Binance Launchpool’da yayınlanması ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlk başlarda fiyatı yüksek olup, son günlerde düşüşte görünse de 23 gün boyunca token dağıtımının devam edeceği unutulmamalıdır. Sunduğu fırsatlar ile kredilendirme alanında kredi skoru gibi önemli bir parametre üzerine de yoğunlaşan Wing Coin’in değerinin uzun sürede çok daha yüksek olması bekleniyor.

Özellikle Launchpool’da dağıtılan miktarın 130,000 Wing olduğu ve toplam Wing coin arzının 10 milyon olacağı göz önüne alınırsa hedeflerin daha yüksek olduğu da anlaşılabilir.

Wing coin hakkında sizlerle paylaştığımız bilgileri inceleyip konu hakkında da araştırmalarınızı tamamladıktan sonra adım atabilirsiniz. Bizlerin burada paylaştığı bilgiler yatırım tavsiyesi değildir, sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır.

Wing (WING) Coin Nereden Alınır?

wing coin nereden alınır

Wing coini satın almak için Binance Launchpool kullanabileceğiniz gibi direkt olarak borsasından da alım yapabilirsiniz. Alım yapmak için bu bağlantı üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Wing (WING) Coin Nedir ve Wing (WING) nereden alınır konusunda sıkça sorulan sorular aşağıdaki gibi listelenmiştir. Merak edilen diğer noktalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Wing Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Wing Finance için Governance Address nedir?

Wİng için belirlenmiş olan ilk adres ATTYT133xNPhGLKY6dNAxN98J8EGXn565T’ydi. Ancak 14 Eylül’de yapılan bir güncelleme ile bu adres şu şekilde değiştirildi : AbXMKotJnA3oDw84vXcCNgU2fQ8c4kETqr

Wing coin arzı ne kadar olacaktır?

Güncel token arzı 2,000,000 Wing olarak belirlenmiştir. En fazla token sayısı ise 10,000,000 Wing olacaktır.

Wing Finance hangi kripto paralarla işlemi destekliyor?

Desteklenen coinler arasında ONT, ETH, USDT, DAI ve wBTC bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here