Winklevoss İkizleri Bitcoin Fiyatı İçin 500 Bin Dolar Tahminini Yeniledi

0
234

Gemini Kripto Borsası kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss, bir podcast röportajında Bitcoin için yaptıkları 500 bin dolar tahminini yenilediler. Ağustos ayında ilk olarak Bitcoin için 500 Bin dolar tahmini yapan ikizler, 23 Ekim’de yayınlanan röportajlarında ”Aklımızdaki soru Bitcoin’in 500 Bin Dolar olup olmaması değil, ne zaman 500 bin dolar olacağı” dedi.Cameron Winklevoss Bitcoin’in şu anki değerinin oldukça düşük olduğunu, bu paranın asıl değerine ulaşmadan kripto para oyununun başlamamış sayılacağını dile getirdi.

Bitcoin 500 Bin Dolar Olacak Mı?

Cameron:

Wall Street henüz kripto paraların içinde değil. Devletler ve diğer kurumlar da şu an kripto paraların içinde sayılmaz. Bitcoin’i biliyorlar, Bitcoin’in farkındalar. Fakat bize göre gerçekten içinde değiller. Yine de şunu biliyoruz, kripto para borsasına girecekler. Herkes girecek, bunu biliyoruz.

Ocak 2020’den itibaren Bitcoin’in 500 Bin Dolar olmasıyla ilgili rapor hazırladığını söyleyen ikili, Covid’in küresel etkileriyle 2020 Mart ayında rapor yazmayı durdurdu. Virüsün getirdiği ekonomik değişiklikler, doğru metriklerle değerlendirildikten sonra rapor üzerinde çalışmaya devam ettiler.

İkizlerden Tyler, kardeşiyle beraber 2012’den beri düzenli olarak BTC aldıklarını söyledi. Raporda Bitcoin’in son 10 yılda diğer paralara olan, ekonomik performansından sık sık bahsettiklerini dile getiren Tyler, gelecekle ilgili buradan birçok çıkarım yapmanın mümkün olduğunu söyledi.

Kardeşlere göre Bitcoin diğer paraların çok çok önünde. Paranın teknoloji sunması gerektiğini aksi takdirde gelecekte ayakta kalmasının imkansız olduğunu söyleyen ikizler, yayın boyunca ”bitcoin 500 bin dolar olacak mı?” sorusuna cevap olarak net bir şekilde, evet dediler.

Bitcoin 500 Bin Dolar Olacak Mı?

Sık sık Bitcoin ile ilgili farklı rakamların geçtiği haberler gördüğünüzü biliyoruz. Bitcoin’in geleceği rakamlarla ilgili birçok soru var. Bu sorulardan bir tanesi ”Bitcoin 500 Bin Dolar Olur Mu?”
Avrupa’da, Amerika’da Türkiye’de ve dünyanın birçok noktasında uzmanlar Bitcoin’in geleceğiyle ilgili çıkarımlar yapıyor. Bu çıkarımlar birbirinden çok farklı noktalara gidebiliyor. 500 Bin Dolar ve üstü değerler olabileceği gibi, sıfıra yakın çıkarımlarda yapılabiliyor.
Piyasada olduğu günden beri sürprizler yapmayı seven Bitcoin’in gelecekte ne olacağını kesin olarak söylemek mümkün değil. İkiz kardeşlerin 500 bin dolar tahmininin ne kadar gerçekçi olacağını gelecek gösterecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here