XRP Zor Tutunurken Gözler Asya Piyasasında!

0
400

Geçtiğimiz saatlerde 0,64888$’a kadar çıkarak tekrar bir yükseliş denemesi yapan XRP için olumsuzluklar devam ediyor! Güne %10 değer artışıyla başlaayan XRP, 24 saatin en düşük seviyesine doğru düşmeye başladı.

Kripto para birimi yeni bir rekor denemesi için yükseldi fakat 0,64 seviyesinin üzerinde tutunamadı. Analistler 0,64 üzerinde tutunan XRP için kısa zaman içerisinde 1$ ve üstünü hedefliyor. Kripto para birimi BTC’nin kısa süreli artan fiyatıyla 0,64 noktasından 0,58’e kadar geriledi.

Analistler 0,64 üzerinde istikrarlı artan bir XRP için tarihin en büyük FOMO’larından birinin olabileceğini tahmin ediyor. Son günlerde fiyat ve ABD piyasasından aldığı olumlu haberlerle yükselen XRP %130’dan fazla değer kazanmıştı.

@xcanozsuer

Grafikte görüldüğü noktadan aşağı doğru kırılan XRP, yatırımcılarını tedirgin etmeye devam ediyor. Kripto para piyasasında tedirgin bekleyiş devam ediyor.

XRP’nin düştüğü saatlerde 543$’dan 535$’a kadar gerileyen ETH, 540$ direncinin üzerinde duramadı.

Bitcoin ise gün içinde 18000$ noktasından gerileyerek tekrar 17608$’a geldi.

Asya piyasasında işlem yapan kişiler Türkiye saatiyle gece 04:30 civarlarında işlem yapmaya başlıyor. Asya piyasalarının kripto para piyasasının haftayı nasıl kapatacağını belirleyeceğini şu an için söyleyebiliriz.

Kriptodede uzmanları sizin için dünya kripto para piyasasını ve Türkiye kripto para piyasasını yakından takip etmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here