Yeni WordPress Eklentisi Yayıncıların Reklam Alanı için ETH Kazanmasına İzin Veriyor

0
261

WordPress üzerinde yayın yapan içerik üreticileri için yeni bir eklenti geliştirildi. Eklenti sayesinde içerik üreticileri ether kazanabilecek.

”EthereumAds” uygulaması 10 Aralık itibariyle piyasaya sürüldü. Eklentiyi kullanan wordpress içerik üreticileri, bloglarında ya da web sitelerinde reklam alanı satarak, ödemeyi ether ile alabilecek.

Reklam Verin ETH Kazanın

EthereumAds, web siteleri, bloglar ve reklam panoları gibi her türlü çevrimiçi platform için çalışır. Kullanıcılar, içeriklerinin kripto ile ilgili olup olmadığına bakılmaksızın reklamlardan komisyon kazanabiliyor.

EthereumAds çalışma stili Adsense’ye benziyor fakat başvuru süreçleri ve işleyiş temeli tamamen farklı. Ethereum Ads kullanmak isteyen içerik üreticileri sitelerinde doğrudan kullanmaya başlayabiliyor.

Google Adsense daha önce kripto alanıyla ilgili yayın yapan sitelere davranış olarak soğuk yaklaşmış, kripto parayla ilgili içerik üreten platformlardan tarafından tepkiyle karşılaşmıştı. Blockchain tabanlı bir reklam modeli, içerik üreticiler için gelecekte daha yüksek ve adil kazancın başlangıcı anlamına gelebilir.

Kriptodede Editörleri en yakın zamanda ETH tabanlı içerik sistemiyle ilgili daha fazla bilgiyi sizlerle paylaşacak. Bu içeriği aşağıda yer alan butonlarla, içerik üreticilere paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here